Blej tani

status:

Numri i produktit: KOM-200074619
Disponueshmëria:

7

Transporti:

FALAS

Brendi DeLonghi

109 00

Përfshinë TVSH 18%

118,00 €
Ju kurseni: 9,00 €

8 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Toster De'Longhi Icona CTOV 2103.BG+BW është një pajisje e fuqishme dhe elegante për kuzhinën tuaj. Me kapacitet për të pjekur deri në 2 tosta njëkohësisht, ky toster ka një kasë prej çeliku inox në ngjyrë bezhë. Kontrolli elektronik dhe treguesi i pjekjes me kohëmatës ju lejojnë të arrini nivelin e dëshiruar të pjekjes. Pajisja përfshin një raft për ngrohjen e bukëve dhe këmbë antirrëshqitëse për stabilitet të shtuar.

  • Kapaciteti: 2 tosta
  • Fuqia: 900W
  • Kontroll elektronik me 5 nivele të temperaturës
  • Funksion për shkrirje dhe ngrohje
  • Kasë prej çeliku inox në ngjyrë bezhë
Detajet
Energjia elektrike: 900 W