Blej tani

status:

Numri i produktit: KOM-200072896
Disponueshmëria:

1

Transporti:

FALAS

Brendi Russel Hobbs

52 00

Përfshinë TVSH 18%

59,00 €
Ju kurseni: 7,00 €

12 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Përveç aftësive të tij mbresëlënëse për pjekje të thekur, ky toster vjen me një sërë veçorish të dobishme. Ai përfshin një ngrohës simite, perfekt për ngrohjen e pjesëve të bukës, si dhe të përshtatshme për thërrime për pastrim të lehtë. Mekanizmi i ngritjes së bukës siguron që tosti juaj të dalë pa probleme, ndërsa tabakat e lëvizshme e bën të thjeshtë hedhjen e çdo thërrimeje. Me një fuqi prej 1050, ky toster jep çdo herë rezultate të shpejta dhe efikase.


  • Ngjyra: e zezë
  • Komunikimi: butona LED me ndriçim
  • Ndërtimi: me dy vrima
  • Kontrolli: mekanik
  • Të tjera: ngrohës simite, tepsi për thërrimet, mekanizëm ngritës i bukës
Detajet
Lloji i kontrollit: Me nivele
Ngjyra: E zezë


Produkte të ngjashme