Blej tani

status:

Numri i produktit: KOM-200071897
Disponueshmëria

2

Transporti:

FALAS

Brendi Lanberg

87 00

Përfshinë TVSH 18%

92,00 €
Ju kurseni: 5,00 €

5 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Duke shfaqur një vlerësim ajrimi prej 1, ky panel shpërndan në mënyrë efektive nxehtësinë dhe parandalon grumbullimin e ajrit të nxehtë brenda kabinetit tuaj. Kjo ndihmon në parandalimin e mbinxehjes dhe siguron që pajisja juaj të funksionojë pa probleme edhe gjatë përdorimit të zgjatur. Investoni në panelin e ventilimit të kabinetit të zi Lanberg 19" dhe mbroni pajisjet tuaja elektronike të vlefshme nga dëmtimet e shkaktuara nga nxehtësia.


  • Projektuar për të përshtatur dollapët 19".
  • Dizajni elegant i zi përmirëson pamjen e kabinetit
  • Prodhuar nga brendi i besuar Lanberg
  • Vlerësimi efektiv i ventilimit prej 1 parandalon mbinxehjenProdukte të ngjashme