Blej tani

status:

Numri i produktit: KOM-200065861
Disponueshmëria:

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Maestro

40 00

Përfshinë TVSH 18%

43,00 €
Ju kurseni: 3,00 €

7 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Çajniku elektrik Maestro MR-068 është një pajisje e dobishme për çdo kuzhinë. Me një kapacitet prej 1.5 litra dhe një fuqi prej 1200 watt, ky çajnik siguron ngrohje të shpejtë dhe efikase të ujit. Materiali i tij qeramik dhe ngjyra blu e bëjnë atë të duket elegant dhe modern.

Çajniku është i pajisur me disa veçori praktike si baza jo rrëshqitëse, çelësi i ndriçuar, baza rrotulluese, vendi për mbështjelljen e kabllit, treguesi i nivelit të ujit dhe kapaku i heqshëm. Për siguri të shtuar, ai ka mbrojtje nga mbinxehja dhe fikje automatike.

  • Kapaciteti: 1.5 litra
  • Fuqia: 1200 watt
  • Materiali: qeramik
  • Ngjyra: blu
  • Veçori: baza jo rrëshqitëse, çelësi i ndriçuar, baza rrotulluese, vendi për mbështjelljen e kabllit, treguesi i nivelit të ujit, kapaku i heqshëm
Detajet
Ngjyra: E kaltër