Blej tani

status:

Numri i produktit: KOM-200065561
Disponueshmëria

3

Transporti:

FALAS

Brendi Camry

78 00

Përfshinë TVSH 18%

83,00 €
Ju kurseni: 5,00 €

6 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Bluajtëse kafeje elektrike Camry CR 4443 është pajisje ideale për të gjithë dashamirët e kafesë që dëshirojnë të gëzojnë aromën e kafesë të sapoblurë çdo ditë. Ky model vjen me një trup prej çeliku të pandryshkshëm, që jo vetëm i jep një pamje elegante por edhe garanton një jetëgjatësi të gjatë të produktit.

Për siguri të shtuar, bluajtëse ka një sistem mbrojtjeje me dy çelësa sigurie. Kapaciteti i saj është 230 gram dhe ofron 16 shpejtësi të ndryshme të bluarjes, duke ju mundësuar të zgjidhni trashësinë e dëshiruar të kafesë. Përveç kësaj, përfshihen aksesorë standard si kontejneri i kafesë, kapaku i kontejnerit, kontejneri i kafesë së bluar, kapaku i kontejnerit të kafesë së bluar dhe një lugë matëse.

Me një fuqi prej 200 watt dhe një masë neto prej 1.85 kg, ky produkt është zgjedhja perfekte për ata që kërkojnë cilësi dhe efikasitet në përgatitjen e kafesë.

Detajet
Energjia elektrike: 200 W