Blej tani

status:

Numri i produktit: KOM-200064191
Disponueshmëria:

7

Transporti:

FALAS

Brendi Blaupunkt

83 00

Përfshinë TVSH 18%

90,00 €
Ju kurseni: 7,00 €

8 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Blenderi Blaupunkt TBG601 është një pajisje e fuqishme dhe e gjithanshme për përgatitjen e ushqimit. Me një motor prej 1500 vat dhe një gotë qelqi me kapacitet prej 1.75 litra, është i përshtatshëm për përzierjen e një shumëllojshmërie përbërësish. Blenderi ofron pesë nivele shpejtësie dhe një modalitet puls për kontroll të saktë gjatë përzierjes. Përfshin një shtytës dhe ka një ndërtim të fortë me tehe prej çeliku inox për qëndrueshmëri dhe përzierje efektive.

  • Motor i fuqishëm prej 1500 vat
  • Gotë qelqi me kapacitet prej 1.75 litra
  • Pesë nivele shpejtësie dhe modalitet puls
  • Tehe prej çeliku inox
  • Përfshin shtytës


Produkte të ngjashme