Blej tani

status:

Toster Russell Hobbs 23220-56 Luna Solar Red, 2 tosta, 6 nivele, e zezë-argjend

Numri i produktit: KOM-200049813
Disponueshmëria:

1

Transporti:

FALAS

Brendi Russel Hobbs

78 00

Përfshinë TVSH 18%

85,00 €
Ju kurseni: 7,00 €

8 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Toster Russell Hobbs 23220-56 Luna Solar Red është një pajisje e fuqishme dhe elegante për kuzhinën tuaj. Me kapacitet për 2 tosta dhe 6 nivele të ndryshme të opjekjes, ky toster ju ofron fleksibilitet dhe kontroll të plotë mbi përgatitjen e mëngjesit tuaj të preferuar. Ngjyra e tij e zezë-argjend dhe dizajni modern e bëjnë atë një shtesë tërheqëse për çdo kuzhinë.

  • Kapacitet për 2 tosta
  • 6 nivele të opjekjes
  • Funksion termostati
  • Funksion shkrirjeje dhe ngrohjeje
  • Tabaka e lëvizshme për pastrim të lehtë
Detajet
Ngjyra: E zezë - argjend