Blej tani

status:

Numri i produktit: KOM-200042146
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Adler

16 00

Përfshinë TVSH 18%

19,00 €
Ju kurseni: 3,00 €

16 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Tharëse flokësh AD2252 është një zgjidhje për industrinë e kohës së lirë. Pajisja është e pajisur me një mbyllje automatike pas futjes së tharësit në bazën e murit. Filtri i lëvizshëm i ajrit të hyrjes thjeshton pastrimin dhe zgjat jetën e pajisjes.

Detajet
Ngjyra: E bardhë
Numri i shpejtësive: 2