Blej tani

status:

Pastrues Bona Premium Spray Mop, për panele dhe pllaka, e kaltër

Numri i produktit: KOM-200034685
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Bonas

37 00

Përfshinë TVSH 18%

49,00 €
Ju kurseni: 12,00 €

24 %

Koha e dorëzimit 4 ditë pune

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Me Bona Premium Spray Mop, ju mund t'i pastroni me lehtësi dyshemetë tuaja me mbushësin e përfshirë për Pastruesin e Dyshemeve të Forta Bona dhe jastëkun e pastrimit me mikrofibër. Lëvizja përmban gjithashtu një spërkatës të përshtatshëm për spërkatje pa mundim të solucionit të pastrimit. Gjatësia e saj është 38.5 dhe gjerësia 9.5, duke e bërë atë të përshtatshëm për madhësi të ndryshme dyshemeje. Materiali i mbivendosjes është bërë nga mikrofibër, duke siguruar pastrim efektiv dhe efikas.


  • Projektuar për panele dhe pllaka
  • Lidhje e lëvizshme për manovrim të lehtë
  • Përfshin mbushësin Bona Hard Floor Cleaner dhe jastëk pastrimi me mikrofibër
  • Spërkatës i përshtatshëm për spërkatje pa mundim
  • Bërë nga materiali plastik i qëndrueshëm në një ngjyrë blu elegant


Detajet
Materiali: Plastikë
Ngjyra: E kaltër


Produkte të ngjashme