Blej tani

status:

Set shtupë jorrotulluese me kovë Vileda Ultramax

Numri i produktit: ATL-200000103
Disponueshmëria:

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Furnitori: Atlantik Group
Brendi Vileda

31 90

Përfshinë TVSH 18%

46,00 €
Ju kurseni: 14,10 €

31 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Një set i kompletuar që kombinon shiritin e sheshtë UltraMax dhe një kovë, të projektuar posaçërisht për të përmirësuar pastrimin dhe tharjen për të gjitha katet dhe dhomat. I përshtatshëm për sipërfaqe madje delikate si parkete dhe laminate. Në sajë të sistemit unik të kovës UltraMax dhe të pastruesve, jastëku i pastrimit mund të shpërlahet dhe të ndrydhet me një përpjekje minimale pa pas nevojë përkuljeje apo duke shtrydhur atë me duar. Jastëk mikrofiber 100%. Kornizë drejtkëndëshe me ""XXL Powerzone"" në qendër për fuqi shtesë. SQARIM: Shtupa nuk rrotullohet!


Produkte të ngjashme