Blej tani

status:

Numri i produktit: KOM-200031730
Disponueshmëria:

3

Transporti:

FALAS

Brendi Philips

37 00

Përfshinë TVSH 18%

40,00 €
Ju kurseni: 3,00 €

8 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Shtrydhësja Philips HR2744/40 është një pajisje e fuqishme dhe e lehtë për t'u përdorur nga linja Viva Collection. Me një kapacitet prej 0.6 litrash dhe rregullim të trashësisë së lëngut, kjo shtrydhëse është ideale për të përgatitur lëngje të freskëta në shtëpi. Pajisja ka një bazë anti-rrëshqitëse për siguri të shtuar dhe një kabllo të tërheqshme për ruajtje të lehtë.

  • Fuqia: 25 W
  • Ngjyra: e bardhë
  • Kapaciteti i enës për lëng: 0.6 L
  • Rregullimi i trashësisë së lëngut
  • Baza anti-rrëshqitëse
Detajet
Ngjyra: E bardhë
Vat (W): 25 W