Blej tani

status:

Numri i produktit: KOM-200010463
Disponueshmëria

3

Transporti:

FALAS

Brendi Severin

102 00

Përfshinë TVSH 18%

116,00 €
Ju kurseni: 14,00 €

12 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Blenderi Severin KM 3866 është një pajisje e domosdoshme në çdo kuzhinë falë funksionalitetit dhe dizajnit të tij të veçantë. Ky blender vjen në ngjyrë argjendtë dhe ofron një kapacitet kontejneri prej 1 litri, i cili është ideal për përgatitjen e llojeve të ndryshme të ushqimeve dhe pijeve.

Pajisja funksionon pa tela dhe mund të karikohet përmes USB-së, duke ju lejuar të përdorni blenderin deri në 2 orë pa ndërprerje. Blenderi Severin KM 3866 është i pajisur me 2 shpejtësi dhe një disk emulsifikues, si dhe shtojca të tjera që përfshijnë një insert për qërimin e hudhrës dhe një unazë kundër rrëshqitjes për siguri maksimale gjatë përdorimit.

Me një fuqi prej 200W dhe lama prej çeliku inox, ky blender garanton performancë të lartë dhe rezultate të shkëlqyera në çdo përdorim.

  • Ngjyrë: Argjendtë
  • Kapaciteti i kontejnerit: 1 litër
  • Funksionon pa tela, karikohet me USB
  • Përfshin 2 lama dhe disk emulsifikues
  • Punon deri në 2 orë pa ndërprerje
Detajet
Energjia elektrike: 200 W