Blej tani

status:

Xhel për vetulla Sophie Rosenburg, 7ml

Numri i produktit: KES-200000011
Disponueshmëria

10

Transporti:

FALAS

Furnitori: KES Group L.L.C
Brendi Sophie Rosenburg

20 57

Përfshinë TVSH 18%

28,32 €
Ju kurseni: 7,75 €

27 %

Koha e dorëzimit 2 ditë pune

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Xheli ynë për rregullimin e vetullave është inovacioni ynë i ri që rregullon vetullat tuaja dhe i mban ato në formë. Falë formulës së tij të pangjyrë dhe fiksuese, ajo u jep vetullave tuaja qëndrueshmëri deri në 12 orë dhe u jep atyre një shkëlqim magjik. Nuk lë mbetje të bardha në vetullat tuaja, nuk ngjitet dhe nuk thahet.


  • E pangjyrë dhe e përshtatshme për të gjitha vetullat
  • Formulë inovative për mbajtje shumë të gjatë
  • Burshë e butë për aplikim të saktë
  • Deri në 12 orë mbajtje
  • Vegane dhe të pa testuara në kafshë


Aplikimi

Aplikoni xhelin në vetullat tuaja me brushë dhe aplikojeni atë në drejtimin e dëshiruar dhe lëreni të thahet për një kohë të shkurtër. Ju mund të aplikoni Brow Fix Gel në vetullat tuaja natyrale ose pasi t'i keni vizatuar në ngjyrën tuaj të dëshiruar.


Përbërësit

Aqua, Acrylates Crosspolymer-3, Carbomer, Sodium Hydroxide, Panthenol, Hydroxyacetophenone, Sodium Lactate, 1,2-Hexanediol, Caprylyl Glycol


Produkte të ngjashme