Blej tani

status:

Kollare për qen Flamingo, hiri me dizajn, 31-39 cm

Numri i produktit: JON-200000046
Disponueshmëria

4

Transporti:

FALAS

Furnitori: Jonatan
Brendi Flamingo

12 50

Përfshinë TVSH 18%

Koha e dorëzimit 1 ditë pune

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Kollare për qen të racave të vogla dhe të mesme, diametri i kollares 31-39 cm. Masa S/M.


Produkte të ngjashme