Karikues wireless Samsung GP-PWU025WIABW, Qi2, 15W, USB-C, kabllo 1.5m, i zi, n'kuti
Numri i produktit: HRT-200029921
Disponueshmëria:
10+ artikuj
Transporti:
DHL Logo
Brendi
49 90
Përfshinë TVSH 18%
-13 %
remove remove add add
Starcard logo Raiffeisen Bank logo NLB Banka logo
Bleje me kredi të menjëhershme.
Kalkulo
Paguaj deri në 36 këste me AFK
Kalkulo
OneFor Blej sot, paguaj më vonë.
Më Shumë
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8
Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB
Keni pyetje rreth produktit?
Informacioni i produktit
Samsung GP-PWU025WIABW është karikues wireless me standard Qi2 për karikim të shpejtë deri në 15W. Dizajni i hollë (7mm) dhe magnetët e integrum e mbajnë pajisjen të pozicionume saktë për karikim stabil.
Vjen me kabllo 1.5m me lidhje USB-C dhe përdoret me pajisje të certifikume Qi/Qi2 (p.sh. seri të reja Samsung Galaxy). Për performancë ma të mirë rekomandohet adaptor energjie me PD/PPS (25W+), që nuk përfshihet.
  • Standard karikimi: Qi2 (kompatibil edhe me Qi)
  • Fuqia maksimale: deri 15W
  • Hyrje: USB-C 5V/2A ose 9V/1.67A
  • Magnetë të integrum për rreshtim të saktë
  • Kabllo: 1.5m; trashësia e karikuesit: 7mm