Blej tani

status:

Duks për meshkuj Tommy Hilfiger Jeans

Numri i produktit: GIR-200014058.1
Disponueshmëria

3

Transporti:

FALAS

Brendi Tommy Hilfiger jeans
Madhësia

75 00

Përfshinë TVSH 18%

95,00 €
Ju kurseni: 20,00 €

21 %

Koha e dorëzimit 4 ditë pune

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Brendi: Tommy Hilfiger Jeans

Gjinia: M

Lloji: Duks


DETAJE PËR PRODUKTIN

Ngjyra: E kaltër e errët

Modeli: I thjeshtë


PËRBËRJA DHE MATERIALI

• Përbërja: 100% pambuk

Larja: Të lahet në makinë larëse në 30°C


Produkte të ngjashme