Blej tani

status:

Monitor HP X27c, 27" gaming curved, FHD, 165Hz, 1ms

Numri i produktit: FSA-200000501
Disponueshmëria

3

Transporti:

FALAS

Furnitori: Foleja
Brendi

209 00

Përfshinë TVSH 18%

229,00 €
Ju kurseni: 20,00 €

9 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

HP X27c 27 inç është zgjidhja perfekte për lojtarët që kërkojnë një përvojë gjithëpërfshirëse të lojërave. Me një rezolucion Full HD dhe një shpejtësi rifreskimi 165 Hz, ky monitor ofron imazhe të qarta kristal dhe lojë të qetë. Koha e përgjigjes prej 1 ms siguron që të mos ketë vonesë gjatë skenave të veprimit me ritme të shpejta.


  • Ekran i lakuar 27 inç
  • Rezolucioni i plotë HD
  • Shpejtësia e rifreskimit 165 Hz
  • Koha e përgjigjes 1 ms
  • Opsione të shumta lidhjeje duke përfshirë HDMI dhe DisplayPortProdukte të ngjashme