Blej tani

status:

Asus PC Gaming ROG Strix, Intel Core i5, 16GB RAM, 512GB+1TB SSD, NVIDIA GeForce RTX 3070 , i zi

Numri i produktit: FSA-200000451
Disponueshmëria

3

Transporti:

FALAS

Furnitori: Foleja
Brendi

1,500 00

Përfshinë TVSH 8%

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

 Asus PC Gaming ROG Strix është një kompjuter gaming dhe vjen me këto karakteristika të shkëlqyera.Përdor nje procesor Intel Core i5 të gjeneratës 12 deri në 4.4GHz.Vjen me një kapacitet të memories 16GB (2x8GB) DDR4 dhe 512GB PCIE SSD + 1TB HDD 7200RPM.Ka një kartel grafike të shkelqyer gaming  NVIDIA GeForce RTX 3070 8GB DDR6 me LHR dhe 700W power supply (80+ Bronze, peak 750W),WiFi+BT, FreeDOS

Detajet
Kapaciteti i SSD: 1 TB,512 GB
Kapaciteti i memories: 16 GB
Kartela grafike: Nvidia Geforce RTX 3070
Memoria e kartelës grafike: 8 GB
Modeli i procesorit: 12400F
Ngjyra: E zezë
Seria e procesorit: Intel Core i5


Produkte të ngjashme