Blej tani

status:

Garancioni: 12 muaj
Numri i produktit: FHO-200000271
Disponueshmëria:

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Furnitori: Foleja Home
Brendi FolejaHome

681 00

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Seti për zyre York është e realizuar në një ngjyrë antracite dhe teksturë druri. Gjithë kompozita krijon një pjesë elegante dhe funksionale të mobilieve që do të jenë një shtesë e përsosur për çdo hapësirë jetese. Për më tepër, finesat delikate me material nga iverpllaka i japin serisë së mobilieve një pamje moderne.

Përmirësoni organizimin e shtëpisë suaj me Setin për zyre York. Dizajni i rafinuar dhe kapaciteti i mjaftueshëm i ruajtjes e bëjnë atë një shtesë të përsosur për çdo shtëpi.

Seti i zyres York përfshin:


 • Tavolinë e punës York: Ideale për zyret ose dhomat e fëmijëve
 • Komodinë York 2S: Shtesë elegante dhe funksionale për çdo dhomë të punës, me dy sirtarë dhe rrota për lëvizje.
 • Komodë York 2D: E përsosur për ruajtje ose për ekspozim, duke shtuar funksionalitet dhe stil në zyren tuaj.
 • Komodë York 2D High: Komodë e gjatë e përsosur për ruajtje shtesë ose për ekspozim, duke shtuar funksionalitet dhe stil në zyren tuaj.
 • Komodë York 4D: Komoda me dizajni të rafinuar dhe kapacitet të mjaftueshëm të ruajtjes.
 • Dollap gjysëm i hapur York 4D: Dollap funksional në të cilin mund të vendosni dokumente, dekorime të ndryshme, fotografi ose libra.


Mos humbni mundësinë për të ngritur nivelin e hapësirës suaj të jetesës - porositni tani dhe përjetojeni kombinimin e përsosur të stilit dhe prakticitetit!

Set për zyre York

Set për zyre York

681,00 €

Prej:

681,00 €

Ky produkt është shtuar në shportën tuaj.

Set për zyre York

Set për zyre York

Prej: 681,00 €

Vazhdo blerjen

Informacioni i produktit

Seti për zyre York është e realizuar në një ngjyrë antracite dhe teksturë druri. Gjithë kompozita krijon një pjesë elegante dhe funksionale të mobilieve që do të jenë një shtesë e përsosur për çdo hapësirë jetese. Për më tepër, finesat delikate me material nga iverpllaka i japin serisë së mobilieve një pamje moderne.

Përmirësoni organizimin e shtëpisë suaj me Setin për zyre York. Dizajni i rafinuar dhe kapaciteti i mjaftueshëm i ruajtjes e bëjnë atë një shtesë të përsosur për çdo shtëpi.

Seti i zyres York përfshin:


 • Tavolinë e punës York: Ideale për zyret ose dhomat e fëmijëve
 • Komodinë York 2S: shtesë elegante dhe funksionale për çdo dhomë të punës, me dy sirtarë dhe rrota për lëvizje.
 • Komodë York 2D: E përsosur për ruajtje ose për ekspozim, duke shtuar funksionalitet dhe stil në zyren tuaj.
 • Komodë York 2D High: Komodë e gjatë e përsosur për ruajtje shtesë ose për ekspozim, duke shtuar funksionalitet dhe stil në zyren tuaj.
 • Komodë York 4D: Komoda me dizajni të rafinuar dhe kapacitet të mjaftueshëm të ruajtjes.
 • Dollap gjysëm i hapur York 4D: Dollap funksional në të cilin mund të vendosni dokumente, dekorime të ndryshme, fotografi ose libra.


Mos humbni mundësinë për të ngritur nivelin e hapësirës suaj të jetesës - porositni tani dhe përjetojeni kombinimin e përsosur të stilit dhe prakticitetit!