Blej tani

status:

Garancioni: 12 muaj
Numri i produktit: FHO-200000257
Disponueshmëria:

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Furnitori: Foleja Home
Brendi FolejaHome

641 49

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Kuzhina Bliss është ndërtuar me materiale të cilësisë së lartë që garantojnë qëndrueshmëri dhe jetëgjatësi. Çdo element është projektuar për të përballuar përdorimin e përditshëm dhe për të ruajtur pamjen e saj të re për shumë vite.

  • Dizajn ergonomik për komoditet maksimal
  • Estetikë bashkëkohore dhe funksionalitet i lartë
  • Gjerësia: 2.4 m
  • Lartësia: 2.16 m

Kuzhina Bliss

Kuzhina Bliss

641,49 €

Prej:

641,49 €

Ky produkt është shtuar në shportën tuaj.

Kuzhina Bliss

Kuzhina Bliss

Prej: 641,49 €

Vazhdo blerjen

Informacioni i produktit

Kompozimi i kuzhinës Bliss ka një raport të shkëlqyer mes cilësisë dhe çmimit. Stili i saj modern e bën atë të përshtatshme për çdo shtëpi, ndërsa ndërtimi i saj praktik do t'i shërbejë çdo nevoje tuaj. Ajo ka hapësira ruajtjeje jashtëzakonisht praktike që do ta bëjnë jetën tuaj të përditshme më të lehtë dhe kuzhinën tuaj gjithmonë të rregullt.