Blej tani

status:

Garancioni: 12 muaj
Numri i produktit: FHO-200000256
Disponueshmëria:

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Furnitori: Foleja Home
Brendi FolejaHome

654 50

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Përjetoni qetësinë dhe lehtësinë e përdorimit me sistemin e avancuar të sirtarëve dhe menteshave në Kuzhinën Moderna. Ato janë dizajnuar për të siguruar një funksionim të qetë dhe të qëndrueshëm. Me linja të pastra dhe detaje të rafinuara, kjo kuzhinë krijon një ambient të sofistikuar dhe tërheqës.

  • Gjerësia: 1.8 m
  • Lartësia: 2.16 m

Kuzhina Moderna

Kuzhina Moderna

654,50 €

Prej:

654,50 €

Ky produkt është shtuar në shportën tuaj.

Kuzhina Moderna

Kuzhina Moderna

Prej: 654,50 €

Vazhdo blerjen

Informacioni i produktit

Krijoni kuzhinën e ëndrrave tuaja duke zgjedhur një pjesë nga seria Moderna. E dizajnuar me linja të thjeshta dhe me theks në praktikueshmëri dhe ergonomi. Ajo ofrohet në kombinime elegante me lule, të afta për të theksuar të gjithë hapësirën dhe dekorimin. Seria karakterizohet nga detaje estetike druri, të cilat do të shtojnë një estetikë të përjetshme në kuzhinën tuaj.