Blej tani

status:

Garancioni: 12 muaj
Numri i produktit: FHO-200000213
Disponueshmëria:

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Furnitori: Foleja Home
Brendi FolejaHome

1,048 00

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Kuzhina Vero është projektuar për të maksimizuar hapësirën e ruajtjes dhe për të ofruar zgjidhje inteligjente për organizimin e çdo pajisje dhe aksesor kuzhine. Dollapët dhe raftet e rregullueshme sigurojnë një organizim të thjeshtë dhe efikas.

  • Dollape dhe rafte në madhësi dhe forma të ndryshme.
  • Qëndrueshmëri e madhe.
  • Mekanizma dhe mentesha me funksionim të qetë.
  • Gjerësia: 2.6 m
  • Lartësia: 2.16 m

Kuzhina Vero

Kuzhina Vero

1 048,00 €

Prej:

1 048,00 €

Ky produkt është shtuar në shportën tuaj.

Kuzhina Vero

Kuzhina Vero

Prej: 1 048,00 €

Vazhdo blerjen

Informacioni i produktit

Krijoni kuzhinën e ëndrrave tuaja duke zgjedhur një pjesë nga seria Vero. E dizajnuar me linja të thjeshta dhe me theks në praktikueshmëri dhe ergonomi. Ajo ofrohet në kombinime të ngjyrave elegante, të afta për të theksuar të gjithë hapësirën dhe dekorimin. Seria karakterizohet nga detaje estetike druri, të cilat do të shtojnë një estetikë të përjetshme në kuzhinën tuaj.


  • Shumësi dollapësh dhe raftesh në madhësi dhe forma të ndryshme
  • Qëndrueshmëri e madhe
  • Mekanizma dhe mentesha me funksionim të qetë.