Blej tani

status:

Garancioni: 12 muaj
Numri i produktit: FHO-200000204
Disponueshmëria:

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Furnitori: Foleja Home
Brendi FolejaHome

1,107 40

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Kuzhina me shkëlqim Line Mini ofron një shumicë dollapësh dhe raftesh në përmasa dhe shpërndarje të ndryshme, duke siguruar hapësirën ideale për organizimin e kuzhinës tuaj. Nga dollapët e lartë dhe të ulët deri te raftet e hapura, gjithçka është menduar për lehtësinë dhe funksionalitetin tuaj.

  • Gjerësia: 2.8 m
  • Lartësia: 2.16 m 

Kuzhina me shkëlqim Line Mini

Kuzhina me shkëlqim Line Mini

1 107,40 €

Prej:

1 107,40 €

Ky produkt është shtuar në shportën tuaj.

Kuzhina me shkëlqim Line Mini

Kuzhina me shkëlqim Line Mini

Prej: 1 107,40 €

Vazhdo blerjen

Informacioni i produktit

Krijoni një kompozim funksional dhe modern të kuzhinës duke zgjedhur mobiljet nga seria Line Mini . Ajo është dizajnuar me linja të thjeshta me theks në praktikueshmëri dhe ergonomi.


-Një shumicë dollapësh dhe raftesh në përmasa dhe shpërndarje të ndryshme

-Sirtarë dhe mentesha me funksionim të qetë