Blej tani

status:

Garancioni: 12 muaj
Numri i produktit: FHO-200000194
Disponueshmëria:

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Furnitori: Foleja Home
Brendi FolejaHome

1,110 59

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Kuzhina Moderna Plus ofron një dizajn të sofistikuar dhe bashkëkohor që përshtatet në mënyrë perfekte me çdo ambient shtëpiak. Linjat e pastra dhe detajet e rafinuara krijojnë një hapësirë të stilizuar dhe funksionale. E ndërtuar me materiale të cilësisë së lartë, kuzhina Moderna Plus garanton qëndrueshmëri dhe jetëgjatësi.


  • Organizim i optimizuar dhe hapësirë e mjaftueshme
  • Sistem i avancuar i sirtarëve dhe menteshave
  • Gjerësia: 3.15 m
  • Lartësia: 2.16 m

Kuzhina Moderna Plus

Kuzhina Moderna Plus

1 110,59 €

Prej:

1 110,59 €

Ky produkt është shtuar në shportën tuaj.

Kuzhina Moderna Plus

Kuzhina Moderna Plus

Prej: 1 110,59 €

Vazhdo blerjen

Informacioni i produktit

Krijoni një kompozim funksional dhe modern të kuzhinës duke zgjedhur mobiljet nga seria Moderna Plus. Ajo është dizajnuar me linja të thjeshta me theks në praktikueshmëri dhe ergonomi.


-Një shumicë dollapësh dhe raftesh në përmasa dhe shpërndarje të ndryshme

-Sirtarë dhe mentesha me funksionim të qetë