Blej tani

status:

Garancioni: 12 muaj
Numri i produktit: FHO-200000189
Disponueshmëria:

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Furnitori: Foleja Home
Brendi FolejaHome

140 00

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Komoda Artisan 3S1D është e realizuar në një ngjyrë të bardhë dhe teksturë druri. Gjithë kompozita krijon një pjesë elegante dhe funksionale të mobilies që do të jetë një dekorim i përsosur për çdo hapësirë jetese. Për më tepër, finesat delikate me material nga iverpllaka i japin komodës një pamje moderne.

Përmirësoni organizimin e shtëpisë suaj me komodën tonë të stilizuar. Dizajni i saj i rafinuar dhe kapaciteti i mjaftueshëm i ruajtjes e bëjnë atë një shtesë të përsosur për çdo shtëpi. Mos humbni mundësinë për të ngritur nivelin e hapësirës suaj të jetesës - porositni tani dhe përjetojeni kombinimin e përsosur të stilit dhe prakticitetit!


  • Teksturë druri dhe ngjyrë e bardhë
  • 1 derë me një raft brenda
  • 3 sirtare
  • Dorëza dhe mekanizma të cilësisë së lartë


  • Gjerësia: 120 cm
  • Thellësia: 44 cm
  • Lartësia: 75 cm