Blej tani

status:

Numri i produktit: FHO-200000172
Disponueshmëria:

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Furnitori: Foleja Home
Brendi FolejaHome

165 00

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Përmirësoni hapësirën tuaj të punës me TV Komodën York 4S nga iverpllaka që ofron 4 sirtarë për ruajtjen e gjërave. Ideale për dhomat e ndjenjes ose dhoma gjumi, kjo tv komodë kombinon funksionalitetin me një dizajn elegant, duke krijuar një mjedis të rehatshëm dhe frymëzues. Estetika e thjeshtë dhe moderne, ofron një pamje të pastër dhe bashkëkohore. Përmirësoni eksperiencën tuaj të punës me këtë tavolinë elegante dhe të lehtë për përdorim.


  • Dizajn elegant dhe funksional
  • Kornizë mat
  • Ngjyrë antracite dhe teksturë druri
  • Materiali i iverpllakës
  • Ngjyrë moderne


  • Gjerësia: 140 cm
  • Thellësia: 40 cm
  • Lartësia: 50 cm