Blej tani

status:

Numri i produktit: FHO-200000169
Disponueshmëria:

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Furnitori: Foleja Home
Brendi FolejaHome

205 00

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Dollapi gjysëm i hapur York 4D është një mobilie praktike që do të gjejë vendin e saj si në zyre, ku mund të vendosni dokumente, dekorime të ndryshme, fotografi ose libra, ashtu edhe në dhoma gjumi ose studio.


Karakteristikat kryesore të këtij produkti janë, mbi të gjitha, ndërtimi i qëndrueshëm nga iverpllaka dhe pamja moderne. Përmirësoni dekorin e shtëpisë tuaj sot me Dollapin York 4D. Kjo zgjidhje elegante dhe praktike e ruajtjes është perfekte për çdo dhomë, nga dhoma e ndenjes te dhoma e gjumit dhe madje edhe zyra. Mos humbisni – porosisni tani dhe transformoni hapësirën tuaj me këtë mobilie elegante dhe funksionale!


  • 8 rafte praktike
  • Përdorim i lehtë dhe i thjeshtë
  • Konstruksioni nga iverpllaka
  • Dizajn minimalist


  • Gjerësia: 80 cm
  • Thellësia: 40 cm
  • Lartësia: 220 cm