Blej tani

status:

Numri i produktit: FHO-200000162
Disponueshmëria:

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Furnitori: Foleja Home
Brendi FolejaHome

73 00

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Ju prezantojmë TV Komodën tonë multifunksionale Flip, e cila shërben edhe si tavolinë kafeje si dhe komodë për aksesorë dhe dekorime. E projektuar me kujdes për të ngritur hapësirën tuaj të argëtimit me sofistikim dhe prakticitet. Kjo pjesë e shkëlqyer shquhet për ngjyrën e butë që shpreh elegancën kohore, duke përshtatur me lehtësi në çdo dekor të brendshëm.

E pajisur me një derë dhe tre rafte dhe me konstruksion nga iverpllaka, TV Komoda Flip ofron hapësirë ​​të mjaftueshme për të ruajtur esencialet tuaja, duke mbajtur hapësirën tuaj të ndenjes të organizuar dhe të pastër. Ngjyra e bardhë shërben si një pikë fokusi që tërheq, ndërsa detajet e konstruktit të jashtëm shtojnë një prekje moderne në dizajnin e saj.

Përmirësoni ambientin tuaj të argëtimit në shtëpinë tuaj me tavolinën tonë të stilizuar për televizor. Jo vetëm që ofron zgjidhje funksionale për ruajtjen e sendeve, por dizajni i saj i rafinuar gjithashtu shton një prekje sharmante moderne në çdo dhomë. Mos humbni mundësinë për të ngritur nivelin e dekorit të shtëpisë tuaj - porositni tani dhe transformoni zonën tuaj të televizorit në një pikë qëndrore stilistike!Gjerësia: 105 cm


Lartësia: 52 cm


Thellësia: 52 cm