Blej tani

status:

Numri i produktit: FHO-200000160.2
Disponueshmëria:

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Furnitori: Foleja Home
Brendi FolejaHome
Ngjyra

36 00

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Prezantojmë dollapin e hapur Retro 40, të dizajnuar për të ngritur dekorin e shtëpisë tuaj duke ofruar hapësirë të bollshme ruajtjeje. Në dispozicion në dy variante, ky dollap është kombinimi i përkryer i stilit dhe funksionalitetit.

Me tre raftet e tij të bollshme, ky dollap ofron mjaft hapësirë për të ekspozuar librat tuaj të preferuar, koleksionet e çmuara, sendet dekorative dhe gjërat e përditshme. Dizajni i hapur siguron qasje të lehtë dhe dukshmëri, duke e bërë atë një shtesë praktike për çdo dhomë në shtëpinë tuaj.

Përmirësoni dekorin e shtëpisë tuaj sot me dollapin e hapur Retro. Kjo zgjidhje elegante dhe praktike e ruajtjes është perfekte për çdo dhomë, nga dhoma e ndenjes te dhoma e gjumit dhe madje edhe zyra. Mos humbisni – porosisni tani dhe transformoni hapësirën tuaj me këtë mobilie elegante dhe funksionale!Gjerësia: 40 cm


Thellësia: 30 cm


Lartësia: 80 cm