Blej tani

status:

Numri i produktit: FHO-200000156
Disponueshmëria:

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Furnitori: Foleja Home
Brendi FolejaHome

90 00

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Prezantojmë dollapin me tre dyer, Line 3D, të dizajnuar për të ngritur dekorin e shtëpisë tuaj duke ofruar hapësirë të bollshme ruajtjeje. Në dispozicion në ngjyrë të bardhë, ky dollap është kombinimi i përkryer i stilit dhe funksionalitetit.

Me 7 hapësirat e tij të bollshme, ky kabinet ofron mjaft hapësirë për të ekspozuar librat tuaj të preferuar, koleksionet e çmuara, sendet dekorative dhe gjërat e përditshme. Dizajni i hapur siguron qasje të lehtë dhe dukshmëri, duke e bërë atë një shtesë praktike për çdo dhomë në shtëpinë tuaj.

Përmirësoni dekorin e shtëpisë tuaj sot me dollapin Line 3D. Kjo zgjidhje elegante dhe praktike e ruajtjes është perfekte për çdo dhomë, nga dhoma e gjumit dhe madje edhe zyra. Mos humbisni – porosisni tani dhe transformoni hapësirën tuaj me këtë mobilie elegante dhe funksionale!


Gjerësia: 80 cm


Lartësia: 140 cm


Thellësia: 35 cm