Blej tani

status:

Tavolinë pune me këmbë të bardha Elite1

Numri i produktit: FHO-200000067.2
Disponueshmëria:

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Furnitori: Foleja Home
Brendi FolejaHome
Ngjyra

130 00

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Tavolina e kompjuterit Elite është mobilje praktike dhe elegante për çdo zyrë, shtëpi. Me dizajnin e saj modern dhe ndërtimin e qëndrueshëm, kjo tavolinë ofron hapësirë të bollshme për të gjitha gjërat tuaja thelbësore të punës ose të lojërave.

•  Dizajn modern dhe me stil 

•  Dizajn kompakt dhe që kursen hapësirë 


Gjerësia e produktit 140cm

Thellësia e produktit 80 cm

Lartësia e produktit 75 cm


Produkte të ngjashme