Blej tani

status:

Numri i produktit: FHO-200000046.3
Disponueshmëria:

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Furnitori: Foleja Home
Brendi FolejaHome
Ngjyra

179 00

Përfshinë TVSH 18%

210,00 €
Ju kurseni: 31,00 €

15 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Komoda Rustic është një mobilje moderne dhe me stil që është e përkryer për çdo shtëpi bashkëkohore. Është bërë me material të cilësisë së lartë, duke siguruar qëndrueshmëri dhe jetëgjatësi. Lloji i përfundimit të kornizës është mat, duke shtuar estetikën e saj, moderne. Përmbanë sirtarë per organizimin e artikujve tuaj.


•  Dizajn modern dhe me stil.

•  Ndërtim i qëndrueshëm.

•  Hapësirë e bollshme magazinimi.

•  Numri i sirtarëve: 8 sirtarë.


Gjerësia e produktit 120 cm

Thellësia e produktit 40 cm

Lartësia e produktit 97 cm