Blej tani

status:

Numri i produktit: ENT-200000716
Disponueshmëria:

1

Transporti:

FALAS

Furnitori: AXIOM Entertainer SH.P.K.
Brendi Other

289 90

Përfshinë TVSH 18%

319,90 €
Ju kurseni: 30,00 €

9 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Komoda e banjës Leivonnaiset nga Giordani Bërë me panele melamine chipboard dhe një aplikim të zemrës arush pelushi. 4 rrota rrotulluese, 2 prej të cilave me frena. Tavolinë ndërrimi PVC e bardhë, tabaka në formë që mund të përdoret në dy lartësi me enë sapuni të integruar. Kashtë për të zbrazur tabakanë dhe kapakun e dyfishtë të sigurisë.