Blej tani

status:

Numri i produktit: EBA-200000073
Disponueshmëria

10

Transporti:

FALAS

Furnitori: eBarnatorja L.L.C.
Brendi Vichy

11 30

Përfshinë TVSH 18%

Koha e dorëzimit 2 ditë pune

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Për gratë me lëkurë normale dhe të thatë, duke kërkuar mbrojtje të fytyrës. Për të ndihmuar në mbrojtjen nga efektet e dëmshme të diellit dhe për të mbrojtur lëkurën, Vichy Ideal Soleil Stick SPF 50 për zonat e ndjeshme përfshin një sistem të gjerë filtri dhe Mexoryl bazuar UVA-UVB fotostabile.Një mbrojtje shumë e lartë ndaj rrezeve UV për zona të ndjeshme.- Pa paraben.- Hipoalergjik.- Filtra fotostabël.- Rezistent ndaj ujit.- Pasur me ujë të ngrohtë Spa Vichy.


Produkte të ngjashme