Blej tani

status:

Kapak me 3 madhësi, i përshtatshëm për cdo enë kuzhine 18,20,22 CM (1 copë)

Numri i produktit: DIA-200000069
Disponueshmëria:

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Furnitori: Diamond Shpk
Brendi Pasabahçe

8 99

Përfshinë TVSH 18%

10,00 €
Ju kurseni: 1,01 €

10 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Kapaku borcam ëdhtë rezistent ndaj nxehtësisë. Për shkak të modelit të tij ky kapak është i përshtatshëm për tenxhere dhe tigane me dimensione të ndryshme.

Falë projektimit të duhur kapaku gjithashtu mundëson daljen e avullit. Kurseni hapsirën tuaj me një kapak të vetëm.


Dimensionet:

Diametri i kapakut: 18,20,22 cm