Blej tani

status:

Numri i produktit: COS-200001219
Disponueshmëria

5

Transporti:

FALAS

Furnitori: Foleja Cosmetics
Brendi Clarins

28 00

Përfshinë TVSH 18%

34,00 €
Ju kurseni: 6,00 €

18 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Krem trupi Clarins Moisture-Rich, 200ml një locion trupi hidratues, i formuluar me 88% përbërës natyralë—përfshirë Gjalpin Shea ultra-ushqyes, ujin organik të mjedrës qetësuese, acidet e pulpës së Tamarind që eksfoliron butësisht dhe sheqernat organike të tërshërës në mënyrë të dukshme forcuese që zbut dhe hidraton intensivisht edhe lëkurën shumë të thatë për një kohë të gjatë.


Produkte të ngjashme