Blej tani

status:

Krem për fytyrë Lancome Renergie Multi Lift, 50ml

Numri i produktit: COS-200001131
Disponueshmëria:

3

Transporti:

FALAS

Furnitori: Foleja Cosmetics
Brendi Lancome

74 00

Përfshinë TVSH 18%

90,00 €
Ju kurseni: 16,00 €

18 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Një krem ​​fytyre për ngritjen dhe ripërcaktimin e pasuruar me teknologjinë Multi-Tension për veprim forcues. Ofron lagështi superiore për lëkurën e rimbushur. Redukton shfaqjen e rrudhave dhe linjave të imta ndërsa ripërcakton konturet e fytyrës Mbron lëkurën nga rrezet e dëmshme UV me SPF 15. Lëkura më e butë, më e lëmuar, më e dendur, më e ndritshme, e tonifikuar dhe më e rehatshmePerfekte për të gjitha llojet e lëkurës. Testuar nën kontroll dermatologjik.


Produkte të ngjashme