Blej tani

status:

Numri i produktit: COS-200001081
Disponueshmëria:

6

Transporti:

FALAS

Furnitori: Foleja Cosmetics
Brendi Biotherm

45 00

Përfshinë TVSH 18%

55,00 €
Ju kurseni: 10,00 €

18 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Serumi i thellë i Biotherm Aquasource është një përqendrim i vërtetë i shkëlqimit dhe lagështisë i cili është përshtatur për të gjitha llojet e lëkurës. Ai rrit në mënyrë aktive hidratimin e lëkurës, për ta përgatitur më mirë atë për të marrë kujdesin dhe për të optimizuar përfitimet


Produkte të ngjashme