Blej tani

status:

Numri i produktit: COS-200001076
Disponueshmëria:

2

Transporti:

FALAS

Furnitori: Foleja Cosmetics
Brendi L'Oréal

8 00

Përfshinë TVSH 18%

10,00 €
Ju kurseni: 2,00 €

20 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Përjetoni bukurinë e lëkurës pa moshë me kremin e natës L'Oréal Age Perfect. Ky krem luksoz i natës është krijuar posaçërisht për lëkurën e pjekur, duke punuar gjatë kohës që flini për të rinovuar, hidratuar dhe për të rivendosur shkëlqimin rinor të lëkurës tuaj.


Produkte të ngjashme