Blej tani

status:

Numri i produktit: COS-200001041
Disponueshmëria:

3

Transporti:

FALAS

Furnitori: Foleja Cosmetics
Brendi Lancome

80 00

Përfshinë TVSH 18%

98,00 €
Ju kurseni: 18,00 €

18 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

 Lancome Rengerie është një kremë nate përforcues kundër rrudhave. Përdoret për pjesen e qafës dhe fytyrës. Të gjitha zonat e fytyrës do jenë dukshëm më të forta kur filloni ta përdorni!


Produkte të ngjashme