Blej tani

status:

Numri i produktit: COS-200001040
Disponueshmëria

1

Transporti:

FALAS

Furnitori: Foleja Cosmetics
Brendi Lancome

56 00

Përfshinë TVSH 18%

68,00 €
Ju kurseni: 12,00 €

18 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Lancome E Renergie është një krem i freskët kundër plakjes dhe lifting për konturin e syve.


Produkte të ngjashme