Blej tani

status:

Locion hidratues për trup Chanel Coco Mademoiselle, 200 ml

Numri i produktit: COS-200000713
Disponueshmëria:

3

Transporti:

FALAS

Furnitori: Foleja Cosmetics
Brendi Chanel

55 00

Përfshinë TVSH 18%

68,00 €
Ju kurseni: 13,00 €

19 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Chanel Coco Mademoiselle Body Care është një koleksion luksoz i produkteve për kujdesin e lëkurës që plotëson aromën ikonike Coco Mademoiselle. Ky përshkrim i veçantë fokusohet në madhësinë 200 ml.


Gama e Kujdesit të Trupit Coco Mademoiselle ofron një përvojë të plotë dhe të këndshme për lëkurën, duke e mbështjellë atë me aromën magjepsëse të aromës Coco Mademoiselle duke siguruar ushqim dhe hidratim. Madhësia 200 ml siguron një sasi bujare produkti për përdorim dhe kënaqësi të zgjatur.


Koleksioni përfshin produkte të ndryshme të kujdesit për trupin, si locion trupi ose hidratues, xhel dushi dhe krem trupi, të gjitha të dizajnuara për të përkëdhelur lëkurën dhe për të përmirësuar përvojën e aromës. Çdo produkt është i aromatizuar në mënyrë delikate me aromën e nënshkrimit të Coco Mademoiselle, duke krijuar një ritual bukurie harmonike dhe luksoze.


Locioni i trupit ose hidratuesi, në veçanti, është formuluar për të hidratuar dhe zbutur lëkurën, duke e lënë atë të ndjehet e lëmuar, elastike dhe e butë në prekje. Përthithet shpejt dhe pa mundim, duke siguruar lagështi të qëndrueshme dhe një vello delikate aromash që zgjat gjatë gjithë ditës.


Në përgjithësi, Chanel Coco Mademoiselle Body Care në madhësinë 200 ml ofron një përvojë luksoze dhe ndijore për lëkurën, duke kombinuar aromën ikonë Coco Mademoiselle me formula ushqyese dhe hidratuese. Kjo ju lejon të zhyteni në botën e Coco Mademoiselle, duke e mbështjellë trupin tuaj me një aromë delikate dhe magjepsëse, duke siguruar kujdesin dhe vëmendjen që meriton lëkura juaj.


Produkte të ngjashme