Blej tani

status:

Eau De Parfum Giorgio Armani Sí, 100 ml

Numri i produktit: COS-200000452
Disponueshmëria

2

Transporti:

FALAS

Furnitori: Foleja Cosmetics
Brendi Giorgio Armani

99 00

Përfshinë TVSH 18%

127,00 €
Ju kurseni: 28,00 €

22 %

Koha e dorëzimit 1 ditë pune

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Giorgio Armani Sí- dualiteti i një parfumi;Elegancë, epshore, intensive dhe e butë, njëherësh qëndron në lëkurë dhe magjeps shqisat.


  • Rezultati i spikatur dhe elegant i nuhatjes luan me emocionin, i vërtetë për frymën e modës së Giorgio Armani.
  • Parfumi kombinon tre nota: nektarin e rrushit të zi, chipre moderne dhe myshkun biond të drurit me prekje të freezisë dhe trëndafilit të majit.

Kjo aromë e re zbulon një grua të lirë, pasionante, të dashur dhe të gjallë.


Produkte të ngjashme