Blej tani

status:

Krem dite L'Oréal Paris, Revitalift Laser Renew, 50 ml

Numri i produktit: COS-200000401
Disponueshmëria:

6

Transporti:

FALAS

Furnitori: Foleja Cosmetics
Brendi

17 00

Përfshinë TVSH 18%

20,00 €
Ju kurseni: 3,00 €

15 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Laser Renew ofron veprim intensiv dhe synon rrudhat, qëndrueshmërinë e lëkurës dhe strukturën e lëkurës.


  • Kujdes i avancuar rinovues për rezultate të dukshme.
  • Rrudhat duken të reduktuara, të mbushura me lagështi
  • Ri-forcohet: Lëkura ndihet më e fortë Përmirëson: lëkura duket më e lëmuar


Produkte të ngjashme