Blej tani

status:

Deodorant L'Oréal Paris, Men Expert Roll-On, 50 ml

Numri i produktit: COS-200000399
Disponueshmëria

1

Transporti:

FALAS

Furnitori: Foleja Cosmetics
Brendi Loreal

4 00

Përfshinë TVSH 18%

5,00 €
Ju kurseni: 1,00 €

20 %

Koha e dorëzimit 1 ditë pune

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Shirt Protect është një antidjersës me performancë të lartë i cili ndihmon në mbrojtjen e këmishës tuaj kundër shfaqjes së shenjave të sikletshme.

Lufton lagështinë, mbron nga zverdhja e rrobave, ndihmon në luftimin e shfaqjes së mbetjeve të bardha dhe i formuluar për të shmangur depozitat përgjegjëse për ngurtësimin e pëlhurave pas larjes, tharjes dhe hekurosjes


Produkte të ngjashme