Blej tani

status:

Numri i produktit: COS-200000215
Disponueshmëria:

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Furnitori: Foleja Cosmetics
Brendi

14 00

Përfshinë TVSH 18%

18,00 €
Ju kurseni: 4,00 €

22 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Laboratorët e L'Oréal Paris kanë riformuluar kremin e ditës kundër rrudhave + forcuese Revitalift për t'u pasuruar me Elastin, zvogëlon shfaqjen e rrudhave dhe ndihmon në përmirësimin e elasticitetit të lëkurës; lëkura ndihet më e fortë.


Produkte të ngjashme