Blej tani

status:

Eau De Parfum Yves Saint Laurent La Nuit De L'Homme, 100 ml

Numri i produktit: COS-200000085
Disponueshmëria

1

Transporti:

FALAS

Furnitori: Foleja Cosmetics
Brendi Yves Saint Laurent

125 74

Përfshinë TVSH 18%

166,40 €
Ju kurseni: 40,66 €

24 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

La Nuit de l'Homme është një parfum, i gjithi për tërheqjen dhe sensualitetin e rrënjosur thellë, kushtuar një njeriu joshës, enigmatik dhe të guximshëm.


Përbërja nuhatëse ka një ngjashmëri të ngushtë me atë të Eau de Toilette ikonë: akordi i njohur pikant oriental i kardamomit dhe kokrrës tonka është pasuruar me një akorde druri që përbëhet nga dru sandali, paçuli, sherebelë dhe lëkure për të dhënë një ndjenjë sensualiteti. fuqia dhe varësia.


Një aromë inkandeshente që sjell një egërsi të re në mashkullorinë e lehtë të botës së La Nuit de l'Homme.


Produkte të ngjashme