Blej tani

status:

Tableta për ushtrime Isostar, me shije portokalli, 120g

Numri i produktit: BSW-200000220
Disponueshmëria

7

Transporti:

FALAS

Brendi Isostar

10 00

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi prej 20.04.2024 deri 22.04.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Tableta Isostar me shije portokalli, 120g, janë të përshtatshme për përdorim gjatë ushtrimeve të shkurtra dhe intensive. Formulimi isotonic i këtyre tabletave siguron hidratim optimal dhe pastrim të organizmit gjatë aktivitetit fizik. Rekomandohet përdorimi i tabletave Isostar Powertabs gjatë stërvitjes për të mbështetur performancën dhe energjinë.


  • Tableta efervescente me karbohidrate dhe natrium.
  • Formulë isotonic për hidratim dhe pastrim optimal.
  • Ideale për ushtrime të shkurtra dhe intensive.
  • Të përshtatshme: për të dy gjinitë
  • Shije e shijshme portokalli.
  • Paketimi përmban 10 tableta.


Detajet
Gjinia: Unisex
Sporti: Stërvitje


Produkte të ngjashme