Blej tani

status:

Shtesa ushqimore Olimp HMB Mega Caps, për meshkuj dhe femra

Numri i produktit: BSW-200000126
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi Olimp

28 00

Përfshinë TVSH 18%

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Shtesa ushqimore Olimp HMB Mega Caps 1250mg me 120 kapsula është e përshtatshme për njerëzit aktivë fizikisht dhe sportistët profesionistë.

Ky produkt ndihmon në zhvillimin e masës së muskujve, forcës dhe qëndrueshmërisë, si dhe në përmirësimin e performancës aerobike.

Përdorimi i rekomanduar është 2 deri në 4 herë në ditë, dhe nuk duhet të tejkalohet doza e rekomanduar ditore.

  • Ndihmon në zhvillimin e masës së muskujve dhe reduktimin e yndyrës trupore.
  • Doza e rekomanduar ditore: 2-4 herë.
  • Nuk duhet të përdoret si zëvendësues i një diete të larmishme.
  • Dieta e balancuar dhe stili i jetesës së shëndetshëm rekomandohen.
  • Përbërësit: β-hydroxy-β-methylbutyrate, kalcium, agjent mbushës - celulozë mikrokristaline, agjent kundër ngjitjes - stearat magnezi, kapsulë (xhelatinë - mbështjellës, ngjyrë: E 171).
Detajet
Gjinia: Unisex
Sporti: Stërvitje


Produkte të ngjashme