Blej tani

status:

Numri i produktit: BFC-200000010
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Furnitori: Blerta's Face Care Sh.p.k
Brendi Blerta's Face Care

9 00

Përfshinë TVSH 18%

15,00 €
Ju kurseni: 6,00 €

40 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Shpesh nuk kemi kohë të mjaftueshme për të treguar flokëve tanë dashurinë që ata meritojnë.

Kjo është arsyeja pse kemi zhvilluar një krehër të veçantë për të siguruar që ju mund të kujdeseni për flokët tuaj.

Falë dizajnit, Wah M Buh Buhb Buhb Buh.

Karakteristikat:

– Dizajn unik që e bën të lehtë për t’u mbajtur kudo

– Përshtatshëm për të gjitha llojet e flokëve

– Punon në të dy llojet e flokëve, të thata dhe të lagura

– Ideale për përdorim të përditshëm

Vizitoni faqen tonë zyrtare në Instagram për të eksploruar shqyrtimet e klientëve dhe rezultatet e paharrueshme që kanë arritur.

Porositë dërgohen në të gjithë botën, duke bërë këtë mjet të thjeshtë kujdesi për flokët të jetë i arritshëm për individët kudo.

Besoni në zgjidhjen tonë për ofrimin e kujdesit efektiv për flokët tuaj në një botë të ngarkuar.